Telefonní číslo a objednání

777 844 520

E-mail a objednání

avana@avana.cz

Otevírací doba

Po - So 10:00 - 22:00 Neděle dle objednávek

MasážV AVANA wellness si můžete vybrat z široké nabídky relaxačních nebo naopak energizujících masáží. Vyzkoušejte konkrétní masáž nebo jejich kombinaci v unikátním Rituálu na míru. Všechny masáže poskytují profesionální masérky. Přijďte si odpočinout do nově zrekonstruovaných prostor v centru města Zlín.

Objednání na tel: 777 844 520

Ceny všech masáží najdete v Ceníku.

 

Masérky

Hana Dominiková

hankawebVystudovala jsem Janáčkovu akademii múzických umění, obor činoherní herectví, ale vždy mě zajímalo propojení těla a duše a kouzelná síla doteku. Proto jsem se už za studií, v roce 2004, začala věnovat klasické masáži a absolvovala masérský rekvalifikační kurz. Postupně jsem se více zajímala o celostní pohled na zdraví a východní medicínu, což mě přivedlo k další kurzům: lymfatické masáži, reflexní masáži, masáži lávovými kameny a masáži havajské. Královnou mezi nimi a mojí oblíbenou je masáž havajská. Snoubí v sobě dynamiku a plynulost pohybu sladěného s hudbou, a proto má nejblíže k mé zálibě-tanci. Tanec je pro mě spojení dvou lidí, kdy jeden vede druhého, vzájemně se ovlivňují, jeden nabízí – dává a druhý přijímá a odevzdává se. Podobnost tance pak spatřuji i v masáži, která je také takovým rituálem, kdy spolu komunikují dvě těla. Ruce maséra, tedy moje, nachází zatuhlá a bolavá místa a uvolňují je a tělo masírovaného je přijímá a nechává na sebe léčivé doteky působit.

Potřeba hledat nové možnosti, jak pomoci masáží i v různých životních situacích, mě vedly k poznání i dalších jemnějších masérských technik: metamorfní technika tzv. Motýlí masáž a metoda Spinal touch.

Ať už se ale jedná o jakoukoli masáž, každý člověk je výjimečný a originální, a proto i každá masáž je pro mě tvůrčím procesem a možností pracovat jedinečně a originálně a to mě nesmírně baví.

Bude mi ctí o Vás pečovat.

 

Helena Sedlářová

Hela upravenáProfesionálně masíruji už více než 10 let. Po střední zdravotnické škole mě zájem o masírování přivedl k absolvování profesionálního ročního masérského kurzu. Péče o tělo a masáže mě tak zaujaly, že jsem se jim začala věnovat trvale. Působila jsem jako masérka hotelového wellness centra v Luhačovicích a také jako vedoucí relaxačního centra zdravotní zotavovny. Získala jsem přitom skvělé zkušenosti s lázeňskou péčí a stále se zdokonaluji dalšími specializovanými masérskými kurzy.

Masírování mě ohromě baví pro svůj vztah ke zdraví a péči o tělo. A také díky kontaktu s lidmi. Mám zvlášť ráda masážní rituály, což jsou kombinace různých masáží podle zájmu a potřeb zákazníků. Mezi mé nejoblíbenější masáže patří hawajská Lomi Lomi, čínská energetická masáž nebo masáž lávovými kameny.

Těším se na vás.

Nabídka a popis masáží

Klasická relaxační a regenerační masáž

Masáž je ideální formou péče o tělo i duši, protože harmonizuje organismus jako celek. Díky masáži se zlepšuje prokrvení těla, zlepšuje oběh všech životně důležitých látek a tím dochází k celkovému očištění. Pravidelnou masáží zlepšujeme celkový zdravotní stav, imunitu organismu a získáváme svěží uvolňující pocit.

Sportovně rekondiční masáž

Rychlá, razantní a silná masáž, která se provádí před během nebo po sportovní zátěži. Regeneruje a navrací tělesnou kondici. Odstraňuje únavové látky, které se ve svalech nahromadily při sportovním výkonu. Masáž zahrnuje záda a šíji, hýždě stehna a lýtka.

Těhotenská masáž

Citlivá a jemná masáž, která nastávající maminku pozitivně ovlivňuje na tělesné úrovni a přináší tak i psychickou podporu. Pomáhá uvolnit napětí a ztuhlost zádových svalů, břicha a končetin. Zlepšuje krevní oběhu, zmírňuje únavu, a rozprouděním mízního oběhu odstraňuje otoky. Při této masáži je každé klientce věnován zcela individuální přístup dle jejích tělesných potřeb.

Dětská uvolňující masáž

Jde o jemnou masáž zad, která harmonizuje dítě, ukotvuje ho a vyrovnává. Masáž pozitivně ovlivňuje děti, které trpí specifickými poruchami. Má blahodárný vliv na psychiku dítěte a pomáhá při úzkostných stavech. Pohladí duši každého dítěte.

Relaxační masáž obličeje a hlavy

Zlepšuje krevní oběh a pružnost pokožky obličeje a obličejových svalů. Má osvěžující a relaxační účinky především na centrální nervovou soustavu. Ulevuje od napětí a odstraňuje příznaky stresu a přetížení. Po této masáži se budete cítit skvěle a zářit vitalitou.

Masáž dlaní a prstů

Příjemná, méně tradiční zážitková masáž přinášející úlevu po celodenní námaze. Odstraňuje bolest a napětí a působí preventivně proti vzniku různých onemocnění rukou např. syndromu karpálního tunelu. Naše dlaně jsou plné reflexních bodů a tato masáž tak příznivě ovlivňuje zdraví celého těla.

Masáž chodidel

Provádíme jemnými uklidňujícími tahy. Masáž nervových zakončení na chodidlech má blahodárný vliv na nervovou soustavu, celkově uvolňuje a příznivě působí na psychiku. Díky množství reflexních bodů i tato masáž, podobně jako masáž dlaní, ovlivňuje příznivě zdraví celého těla.

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Výjimečnost havajské masáže spočívá v její dynamice pohybu. Využívá velmi plynulých měkkých i hlubokých technik vykonávaných především předloktími, lokty a dlaněmi maséra. Dokáže tak účinně uvolnit svalové blokády, odstranit bolest a opět rozproudit utlumenou energii.

Masáž lávovými kameny

Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání rozehřátých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži aromatickým olejem a následné masírování kameny. Přiložené horké kameny v kombinaci s masáží jsou velmi účinné při bolestech zad, šíje, hlavy, kloubů a při křečích.

Lymfatická masáž

Ručně prováděná lymfatická masáž má za úkol zlepšit proudění lymfy. Jestliže je oběh lymfy zpomalen, např. z důvodu nemoci, úrazu atp., zadržují se odpadní látky v těle. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cílené lymfatické masáže je možné lymfu rozproudit a zlepšit odplavení škodlivin z těla.  Je nejen zdraví prospěšná, ale také velice příjemná a uvolňující.

 

Hřejivý pozdrav Země

Jeden z našich masážních speciálů, kombinace těchto masáží vás prohřeje v chladivých dnech, nebo v případě, že potřebujete doplnit energii.

  • Masáž zad a nohou horkými lávovými kameny
  • harmonizační masáž plosek nohou

Celková doba masáže 60 minut.