Telefonní číslo a objednání

777 844 520

E-mail a objednání

avana@avana.cz

Otevírací doba

Po - So 10:00 - 22:00 Neděle dle objednávek

Vířivka – whirlpool  | Privátní sauna | Masáže | Lymfatická masáž  | Peelingy a zábaly | Čokoládové speciály

 

Vířivka – whirpool

Naši komplexní nabídku doplňuje moderní vířivka. Whirlpool si můžete objednat buď samostatně nebo ji spojit s pobytem v sauně a masáží. Tisíce bublinek a masážní trysky se postarají o váš jedinečný pocit. K bublinkám ve vířivce vám rádi dodáme i bublinky vynikajícího chlazeného šampaňského. Vychutnejte si výborné víno s vaším partnerem nebo s přáteli.

Finská a parní sauna

Unikátní nabídkou našeho centra je privátní sauna pro jednotlivce a skupiny až 5 osob. Blahodárný účinek pobytu v sauně si tak můžete vychutnat v klidu a soukromí.
K dispozici je vám finská a parní sauna spojené s prostornou a pohodlnou odpočívárnou. Přijít tak můžete úplně sami, ve dvojici s partnerem, s rodinou nebo se skupinou přátel.

Masáže

Chceme, aby si u nás mohli klienti opravdu odpočinout a regenerovat, proto nabízíme také kvalitní a profesionálně prováděné masáže. Masáže lze navštěvovat samostatně, nebo využít výhodné balíčky masáží v kombinaci s vířivkou, či saunami. Naše masérky mají mnohaleté zkušenosti a neustále se vzdělávají a zdokonalují ve své profesi.